Van 15 tot 22 oktober 2026 op Pedras D’el Rei.

Gewoon ZIJN tussen de bloemen, vogels en zee. Een uur yoga, dan lekker struinen door valleien, langs stranden of door oude stadjes. Aan het einde middag of begin avond doen we weer rustig meditatief yoga . Op het dakterras, aan zee of in ’t gras daar waar we op dat moment zijn belandt.

Een Retraite met een boost van zuurstof en natuur. Detoxing, ontspannend en helend. In de pikdonkere nachten zul  je slapen als een roos. Je hoeft niet te bang zijn dat je na al die beweging niet aan je rust toe zal toekomen, want we hebben reeds om 22.00 uur stilte voor een lange verkwikkende nacht. Drie VeggieDiners worden je aangeboden. Tevens 5 lunchpakketjes om direct na de ochtend yoga mee te nemen op onze wandeling. Deels verzorg  je dus zelf je eten. Dit geeft je ook de mogelijkheid om heerlijk te eten in de lokale restaurantjes.

Deze Retraite is voor een zelfstandige MovingNaturalVeggieYogi. Voor degene die zich wil ontdoen van patronen die niet meer dienen en `over de houdbaarheidsdatum` heen zijn. Els staat borg voor kwaliteitsvolle yoga, en biedt een veilige omarming in een kleine intieme groep. Slechts vanuit veligheid kan een individu zich openen, en “playing the edge”, nieuwe ruimte herontdekken fysiek,mentaal, en emotioneel.  Om vervolgens nieuwe structuren te ontwikkelen. Meer vitaliteit en “lust for life” ervaren. We gebruiken de natuur, de yoga, de groep en Els haar ervaring met groepswerk als vroegere sociotherapeut. Veel verschillende tools zullen we beoefenen om de vitale levensenergie te de-blokkeren en te laten stromen. Denk aan TRE, Osho shaking, Sharing, Inquiries, Schrijven, Dansen, Masseren,  Visualisaties,… We zullen de FootReflexology van Anne Fraser kunnen gebruiken. En wellicht de Thaise massages in het dorp kunnen genieten.

Mensen die yoga willen integreren in hun leven, bv. willen stoppen met roken, drank, ongezonde eetpatronen. negatieve zelfontkrachtende overtuigingen hebben. Beings die gezonde structuur willen aanbrengen in hun leven… of zich holistisch willen voorbereiden op een verwerkelijking van concrete droom.

  • De OchtendYoga: 8.30-9.30 uur.
  • De wandelingen met een thema: direct aansluitend, lunchpakket mee,  Op 16/17/18/19/20 Oktober. Weekopening op 15/10 om 17 uur in Vila 34 b
  • De AvondYoga: einde middag / begin avond. Soms @ the roof, soms aan Praya do Barril.
  • Kosten: inclusief  5 keer 2 uur yoga per dag plus aanvullende sessies. Vooraf begeleiding per Zoom evenals nadien. 7 overnachtingen in eigen studio op Pedras del Rei, 5 begeleidde wandelroutes, 3 VeggieDiners in locale restaurantjes en 5 VeggieLunchpakketten = €1200,- 
  • 1 uur Thaise Massage €50,-  optioneel.
  • 1 uur FootReflexologie €45,- in Vila optioneel
  • Aanbevolen vlucht: Transavia.
     (www.transavia.com).
  • Huurauto delen met groepsleden en de vliegtijden dus aan elkaar aanpassen.